SPISAK PRIREĐIVAČA

Priređivači posebnih igara na sreću - automati


Redni broj Naziv priređivača Matični brojPIB
1ACTUAL GAME D.O.O. BEOGRAD 20430591105647200
2ADMIRA D.O.O. KRAGUJEVAC 17288067102172698
3ADMIRAL PLUS D.O.O. NOVI PAZAR 20268891104917655
4ADRIA GAMING D.O.O. BEOGRAD 21332534110296541
5AGT+LIMITED D.O.O. BEOGRAD 20148764104377804
6ALEACOM D.O.O. PIROT20148071104395599
7ALFA GAME D.O.O. BEOGRAD 06703283100118540
8ALPHAPEX D.O.O. BEOGRAD 20296364105027608
9BALKAN GAMING SERVICES D.O.O. BEOGRAD 20403632105571700
10BALKAN INNOVATIVE TECHNOLOGY D.O.O. BEOGRAD 17541820103312195
11BASKET-TRADE D.O.O. BEOGRAD08503354101241517
12BEO IMPERA D.O.O. BEOGRAD 17230506100421436
13BN COMPANY D.O.O. NOVI SAD 17305930100202683
14CITY GAMBLING D.O.O. BEOGRAD 20462680105791331
15CO. BLG&D D.O.O. MLADENOVAC 20593717106402121
16CODEX POINT D.O.O. BEOGRAD 08174814100838138
17COLOSSEUM BET D.O.O. VRBAS 21561053111886414
18COLOSSEUM GAME D.O.O. VRANJE 20054115104003661
19DAN PLUS INTERNATIONAL D.O.O. NOVI SAD 07854293102233977
20DUPLA ŠANSA D.O.O. VRBAS 08830797103642702
21ELEKS-M D.O.O. BEOGRAD 17079182101736067
22ER-CO D.O.O. NOVI SAD 08799253103122790
23FAVORIT-CGI D.O.O. PETROVAC 20469323106029697
24FUL D.O.O. ČAČAK 17216805101122792
25GAJA D.O.O. NOVI SAD 08253234101698294
26GRAND CASINO D.O.O. BEOGRAD 20094478104108872
27GRAND SLOT D.O.O. BEOGRAD 20536128106104716
28GURU-GURU D.O.O. SRBOBRAN08805873103240230
29IBET365 D.O.O. BEOGRAD 20031697103835422
30IIXO D.O.O. BEOGRAD 17482335102841540
31IN EXPORT D.O.O. KRUŠEVAC 17344587102039909
32JA COMPANY D.O.O. BEOGRAD 06696163100823827
33KOLOS D.O.O. LESKOVAC 17577484103435873
34KOTRON D.O.O. BEOGRAD 17059548101211280
35LES FOLIES D.O.O. ČAČAK 07666721101113595
36LUCKY GAMING INDUSTRY D.O.O. BEOGRAD 21441244111203151
37MAGICPYRAMID D.O.O. POŽAREVAC 21003085108455735
38MAN INVEST GROUP D.O.O. NOVI SAD 21452696111269475
39MEDITERAN GAMING GROUP D.O.O. NIŠ 20890398107887514
40MEDŽIK D.O.O. INDJIJA 17278240101349133
41MERIDIAN TECH D.O.O. BEOGRAD 08724636101694092
42MERKUR GAMES D.O.O. BEOGRAD 20781335107324537
43MILLENNIUM BET D.O.O. BEOGRAD 08738297100700281
44MILPA D.O.O. BEOGRAD 17457039102645408
45MOTORO-LOGO CENTAR D.O.O. BEOGRAD 20967544108279374
46MOZZART D.O.O. BEOGRAD 20655364106663237
47PHUKET D.O.O. BEOGRAD 20747633107132843
48PINBET D.O.O. BEOGRAD 20800313107427775
49PIONIR INTERNACIONAL D.O.O. NOVI SAD 08350167101244407
50PLAY OFF D.O.O. KRAGUJEVAC 17440799101812927
51RM-COMPANY D.O.O. ČAČAK 17210599101267007
52RUBIKON D.O.O. NOVI SAD 08603227101664497
53SLOT EX.GROUP D.O.O. ZRENJANIN 08798966103108316
54TREND PLAY D.O.O. KRUŠEVAC 20275413104952336
55V.G. FENIX D.O.O. MLADENOVAC 17520113103232490
56VEGAS ŠID D.O.O. ŠID 20001267103668680
57WIN BET D.O.O. NOVI SAD 20960744108247392
58ZBET.RS D.O.O. KRAGUJEVAC 21363235110563380
59ZONA SREĆE D.O.O. BEOGRAD 17079662100823835
60ZORAD D.O.O. BEOGRAD 20766271107165089



Priređivači posebnih igara na sreću - klađenje


Redni broj Naziv priređivača Matični brojPIB
1ALPHAPEX D.O.O. BEOGRAD 20296364 105027608
2BEO IMPERA D.O.O. BEOGRAD 17230506100421436
3COLOSSEUM BET D.O.O. VRBAS 21561053111886414
4DAN PLUS INTERNATIONAL D.O.O. NOVI SAD 07854293102233977
5DUPLA ŠANSA D.O.O. VRBAS 08830797103642702
6FUL D.O.O. ČAČAK 17216805101122792
7IBET365 D.O.O. BEOGRAD  20031697103835422
8IIXO D.O.O. BEOGRAD 17482335102841540
9IN EXPORT D.O.O. KRUŠEVAC 17344587102039909
10LES FOLIES D.O.O. ČAČAK 07666721101113595
11MEDZIK D.O.O. INDJIJA 17278240101349133
12MERIDIAN TECH D.O.O. BEOGRAD 08724636101694092
13MILLENNIUM BET D.O.O. BEOGRAD 08738297100700281
14MOZZART D.O.O. BEOGRAD 20655364106663237
15PHUKET D.O.O. BEOGRAD 20747633107132843
16PINBET D.O.O. BEOGRAD 20800313107427775
17PIONIR INTERNACIONAL D.O.O. NOVI SAD 08350167101244407
18RM-COMPANY D.O.O. ČAČAK17210599101267007
19ZBET.RS D.O.O. KRAGUJEVAC 21363235110563380
20ZORAD D.O.O. BEOGRAD 20766271107165089



Priređivači posebnih igara na sreću - preko sredstava elektronske komunikacije


Redni

broj

Naziv priređivača web adresa

Matični

broj

PIB
1ACT 4 BET D.O.O. BEOGRAD www.4bet.rs21462276111323499
ALPHAPEX D.O.O. BEOGRAD www.oktagonbet.com20296364105027608
3ALTABET D.O.O. BEOGRADwww.efbet.rs21425214111095246
4BALKAN BET D.O.O. Beograd www.balkanbet.rs21117129109042774
5BET WINNER D.O.O. BEOGRAD www.betole.com21500020111546025
6DAN PLUS INTERNATIONAL D.O.O. NOVI SAD www.maxbet.rs07854293102233977
7DIGITAL REVOLUTION D.O.O. NIŠ www.circuscasino.rs21166642109349907
8DRŽAVNA LUTRIJA SRBIJE D.O.O. BEOGRAD www.lutrija.rs17590987103610932
9GREATODDS D.O.O. BEOGRAD www.greatodds.rs21502588111563115
10IBET365 D.O.O. BEOGRAD www.365.rs20031697103835422
11IN EXPORT D.O.O. KRUŠEVAC www.kladioniceolimp.com17344587102039909
12MERIDIAN TECH D.O.O. BEOGRAD www.meridianbet.rs08724636101694092
13MOZZART D.O.O. BEOGRAD www.mozzartbet.com20655364106663237
14N1 GAMES RS D.O.O. BEOGRAD www.n1bet.rs21586200111983807
15PHUKET D.O.O. BEOGRAD www.soccerbet.rs20747633107132843
16PINBET D.O.O. BEOGRAD  www.pinnbet.rs20800313107427775
17PIONIR INTERNACIONAL D.О.О. NOVI SAD www.merkurxtip.rs08350167101244407
18RM-COMPANY D.O.O. ČAČAKwww.starbet.rs17210599101267007
19TOP BET D.O.O. BEOGRAD www.topbet.rs21476820111404266
20VICTORY 247 D.O.O. BEOGRADwww.victory.rs21493473111511063
21ZBET.RS D.O.O. KRAGUJEVAC www.admiralbet.rs21363235110563380

 


Priređivači posebnih igara na sreću - igračnice


Redni broj
Naziv priređivačaMatični brojPIB
1GRAND CASINO D.O.O. - BEOGRAD 20094478104108872
2JA COMPANY D.O.O. - BEOGRAD 06696163100823827



Priređivači klasičnih igara na sreću 


Redni brojNaziv priređivača Matični brojPIB
1DRŽAVNA LUTRIJA SRBIJE D.O.O. BEOGRAD17590987103610932



Priređivači nagradnih igara u robi i uslugama u 2021. godini


Redni brojNaziv priređivača Matični brojPIB
1NESTLE ADRIATIC D.O.O. BEOGRAD 20736704107073029
2MONDELEZ D.O.O. BROGRAD20030496103822660
3ATLANTIC BRANDS D.O.O. BEOGRAD20699825106886051
4GENERALI OSIGURANJE SRBIJA 17198319100001175
5ВЛАДА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ 7020171102211930
6ATLANTIC ŠTARK D.O.O. BEOGRAD7026447100002799
7SEK D.O.O. BEOGRAD20306521105067077
8AD IMLEK BEOGRAD7042701100001636
9FRIKOM D.O.O. BEOGRAD7042728100003092
10RAUCH SERBIA D.O.O. KOCELJEVA 7647107101397632
11MARBO PRODUCT D.O.O. BEOGRAD 17075705100002055
12NECTAR D.O.O. BAČKA PALANKA 8666032101922265
13PRIMA RETAIL D.O.O. ZRENJANIN 21030210108591348
14RCP PROJEKT D.O.O. BEOGRAD 21015024108518092
15OLD MILL CENTER D.O.O. NOVI SAD 20345403105303889
16LEISURE GROUP D.O.O. BEOGRAD 7029527105490758
17KLUPKO D.O.O. PANČEVO 8057427105009455
18HVAC RETAIL D.O.O. INDJIJA 20564741106255561
19LEON CONDITORS D.O.O. VRANJE 17129546100549914
20GOLD DRINK D.O.O. SUBOTICA21393436110849923
21RIM GROUP D.O.O. BEOGRAD 17375601101031586
22UŠĆE SHOPPING CENTAR D.O.O. BEOGRAD 20567716106272110
23COCA-COLA HBC - SRBIJA D.O.O. 7462905100000709
24NEOPLANTA D.O.O. - NOVI SAD 8142289102034237
25HEINEKEN SRBIJA D.O.O. - ZAJEČAR 20309288105093995
26 AD SENTA-PROMET TP PO SENTA
8720100101099479
27
SBB D.O.O. BEOGRAD
17280554101038731
28FRUTTI D.O.O. ŠABAC
17465520102484152
29AVIA D.O.O. NOVI SAD 8761191100731198
30CARLSBERG SRBIJA D.O.O. ČELAREVO 8684928100495907
31METALAC - PROLETER AD GORNJI MILANOVAC7176929101487561
32EKO SERBIA AD BEOGRAD 17413333100118236
33COMTRADE DISTIBUTION D.O.O. BEOGRAD17172140100000104
34MARAPO D.O.O. BEOGRAD21510572111613955
35STRAUSS ADRIATIC D.O.O. ŠIMANOVCI6299997100001087
36URADI SAM D.O.O. BEOGRAD 17456903102612338
37ELLIS ENTERPRISES EAST D.O.O.21368997110618744
38MOL SERBIA D.O.O. 17518518103166884
39VUM D.O.O. ŠABAC06257283101895156
40PODUNAVLJE AD BAČKA PALANKA08005834100496731
41VEROPOULOS D.O.O. BEOGRAD17330012100065309
42GEBI D.O.O. PO ČANTAVIR08202249100849976
43KONCERN BAMBI AD POŽAREVAC07162936100436827
44JYSK D.O.O. BEOGRAD20658266106679160



                                            SPISAK PRIREĐIVAČA